Nasza firma

Serwis Usług Meblarskich S.C oferuje swoje usługi w zakresie wyposażenia wnętrz - meble i szafy z drzwiami przesuwanymi, meble kuchenne, garderoby, regały, biurka, bary, zabudowy pokoi dziecięcych, meble pokojowe, sypialnie,przedpokoje, meble biurowe - gabinety, poddasza, skosy oraz każde meble nietypowe od pojedyńczej szafki po kompletne zestawy wraz z naszym montażem.
 Oprócz produkowania mebli nasza firma działa jako punkt usług. Na miejscu i jak sie da to 'od reki" mozna nas dociąć formatki, obrobić blaty kuchenne, okleić PCV, wykonać łuki, koła, otwory pod zlewy i zawiasy, dociąć drzwi i oscieżnice, wstawić zamki i wiele wiele innych.

 Działamy na rynku od 1 marca 2005 roku a zatrudniamy już trzynastu doświadczonych pracowników - co powoduje ze staliśmy się najwiekszą tego typu firmą w Jeleniej Górze.
 Dbamy o wyposażenie firmy w najlepsze elektronarzędzia i maszyny dostępne na rynku takich marek jak Festool ,Virutex czy Bosch.
 Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym- oklejarka Homag Brandt 1100 z wstępnym frezowaniem płyt a od 2015 roku jako jedyni w Jeleniej Górze posiadamy  wiertarkę CNC Vitap Point 2 co umożliwia nam wykonywanie serii mebli z milimetrową dokładnością.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz, firmy deweloperskie, salony meblowe. Oferujemy pełną obsługę związaną z kompleksową zabudową całego domu lub mieszkania.
                                                                                                     
                                                                                                                Jesteśmy  firmą nastawioną na ciekawe i ambitne projekty.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę techniczną jak również własny transport (trzy busy) i  trzy ekipy montażowe.

Zapraszamy odbiorców indywidualnych jak i firmy zainteresowane współpracą W naszej firmie za zamówienie od początku do końca jest odpowiedzialna jedna osoba.

Podzieliliśmy się tak że za kuchnie odpowiada wyłącznie Mariusz Zierałka tel.509 178 580 a szafy, garderoby - Łukasz Taurogiński tel. 504200245

Inne rodzaje mebli (biurowe, łazienkowe, hotelowe) wykonujemy wspólnie, więc mozna dzwonić na jeden lub drugi numer. W każdym przypadku jeden z nas przygotowuje wykonuje pomiar, projekt i wycenę, oraz przeważnie uczestniczy również w montażu. Ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłową realizację zamówienia i stworzenie projektu, który będzie się nadawał do realizacji w praktyce.

W 2017 roku sprzedaliśmy meble za 1250000 zł (1 milon 250 tysiecy złotych)

 
design by LEMONPIXEL.pl