Terminy,Zaliczki, Pomiary, Gwarancja

Terminy

Usługi od ręki do najpóżniej następnego dnia.
Pojedyncze szafki od 1 do 7 dni (w zależności czy płyta jest na zamówienie czy na miejscu)
Kuchnie od 3 do 5 tygodni (tu głównie liczy się rodzaj frontu)
Zabudowy wnęk,szafy  2-3 tygodnie (raczej nie da się szybciej) ,drzwi przesuwane 1-7 dni
 

Pomiary  wnętrza/Projekty/Wizualizacja 

Pomiary wnętrza nic nie kosztuja.( Z tym ze w sezonie jesiennym gdy mamy nawał pracy raczej nie ma co liczyć ze przyjedziemy mierzyć pojedynczą szafeczkę). Warto oczywiście zadzwonić lub przyjść z rysunkiem czy wymiarami najpierw żeby zorientować się w widełkach cenowych w jakich możemy zrobić ci meble. (Dziękujemy z góry za zaoszczędzony czas i paliwo ;)
Projekt wykonany na komputerze- wizualizacja  (do czasu realizacji projekt jest własnoscią firmy) wykonujemy gdy mamy pewnosc ze do podpisania umowy dojdzie, do tego czasu opieramy się na szkicach. 

Gdy potrzebujesz projektu kompleksowego całego mieszkania  lub masz bardzo wysokie wymagania co do szczegółów projektu, lub właśnie   totalnie nie masz pomysłu, a chcesz mieć alternatywne rozwiązania- umów się z naszą projektantkąwnętrz Grażyną Bednarz-Sawicką tel 664 46 82 82  gbednarz.pl

Oczywiście będzie cię to już  troszkę kosztowało. Ale jeśli chcesz wydać duuuuuużo pieniędzy na kuchnie to lepiej poświęcić parę złotych na dobry projekt. (Anglicy to nawet obliczyli-kazdy funt wydany np w knajpie,hotelu, biurze  na dobry design mebli daje 25 funtów zysku)


Umowa

Przed każda realizacją podpisujemy umowę ,w której zawarte są informacje techniczne, finansowe oraz czasowe. Zaliczka jaką pobieramy wynosi od 30 do 60 procent wartosci zamówienia. Zalezy ona od ogólnej wartosci zamówienia no i od tego czy już się znamy :))


Montaż i TransportDysponujemy trzema dobrze wyposarzonymi 2 osobowymi ekipami ,każda z nich ma swój srodek transportu. Pracujemy w godzinach 9-17. Montażysci rano pakuja się na busy i wyjeżdzają do klientów. Na terenie jeleniej Góry docieraja do nich około 930-1000 , montaż trwa do godziny 1600-1630 i wracaja do firmy. Szafy staramy sie montować w ciągu jednego dnia, garderoby do dwóch dni., kuchnie 2-4 dni, niekiedy montaz trwa tydzien albo i dłużej (Apteki, Hotele itp.) 
 

Gwarancja/Reklamacja

Proponujemy naszym klienta sprawdzone solidne rozwiązania i materiały. Przy skali naszej działalnosci nie możemy pozwolić sobie na to aby co chwila jeżdzić i poprawiać naszą robotę, poza tym żyjemy głównie z naszych stałych klijentów oraz z ich poleceń znajomym.  Na wykonane przez nas meble dajemy 2 letnią gwarancje. Na systemy drzwi przesuwanych 5 lat.  
design by LEMONPIXEL.pl